VITAL PLASTIC

BİZ ÖNCÜYÜZ, DİĞERLERİ BİZİ TAKİP EDER!

30 yıla yaklaşan tecrübemizle size hizmet için varız.

Yıllardır plastik sektörünün farklı dallarında üretim ve satış yapmaktayız. Yaklaşık 20 yıldır ise PPRC ve PP;ağırlıklı üretim ve satış alanımızı oluşturmuş durumdadır. Geniş müşteri portföyümüze her gün yeni müşteriler katmayı hem sahip olduğumuz tecrübeye hem de kalite standartlarımız dan ödün vermemeye borçluyuz.

Tecrübemiz şunu göstermiştir ki her şey insanla ve insani ilişkilerle başlar. Her gün bu yoldan ilişki ağımıza, tedarikçilerimize, müşterilerimize yani siz dostlarımız arasına yeni katılımlar olmaktadır. Evet karşınızda yüksek teknoloji ve yüksek kalite standartlarıyla devam eden bir kuruluş olarak varız, ancak önce insanız. Modern çağın karmaşık ve insanlıktan kopuk şirketi olarak değil, insanla büyüyen şirketiyiz.

Firma sahiplerimizin ve çalışanlarımızın birçok dilde konuşma yeteneğinin yan ısıra çok kuvvetli ilişki ağlarının olması bizi hem mukim bulunduğumuz, üretim yaptığımız merkezimiz Türkiye’de hem de ağırlıklı olarak müşterilerimizin bulunduğu ülkelerde ayrıcalıklı bir konuma taşımaktadır. Sahip olduğumuz ağ ile, ayrıca müşterilerimizin diğer taleplerini pazardan bulmalarına da yardımcı oluyoruz. Çünkü temel felsefemiz insanla birlikte iş yapalım, insanla birlikte büyüyelim. Hem tedarikçilerimize, hem ilişki ağımıza, hem de müşterilerimize yönelik bu felsefeyi uyguluyoruz.

Sonuç, biziz.

Henüz tedarikçilerimiz, ilişki ağımız ya da müşterilerimiz arasına katılmamışsanız buyurun bekliyoruz; hoş geldiniz. İyilik, dürüstlük, kalite, insanlık… bunları koruyarak !